Maison

INFO

Pracownia Superpozycja Architekci została założona w 2011 roku przez Dominikę Trzcińską. Od tego momentu w naszym portfolio stale pojawiają się nowe realizacje, które często były nagradzane i publikowane w Polsce i na świecie.

Projektujemy wnętrza komercyjne, prywatne i budynki. Dokładamy wszelkich starań aby każdy nasz projekt był niekonwencjonalny i wyjątkowy. Bliska współpraca oraz całkowite zrozumienie potrzeb Klienta, są podstawą do osiągnięcia najlepszych rezultatów w projektowaniu i realizacji. Naszym celem jest projektowanie przestrzeni funkcjonalnych i pięknych, dopasowanych do upodobań i stylu życia. Elastyczność oraz przygotowanie zawodowe pozwalają nam na realizację małych mieszkań jak i wielkich przestrzeni publicznych. Najważniejsze dla nas jest zapewnienie nowatorskiego projektu, jak również jego profesjonalną realizację. Zapewniamy sprawdzonych wykonawców oraz służymy pomocą na każdym etapie realizacji projektu.

Dominika Trzcińska – mgr inż. architekt, dyplom na Wydziale Architektury na Politechnice Śląskiej w Gliwicach, członkini Śląskiej Izby Architektów, juror konkursów, prelegent na 4 Design Days – największego w tej części Europy wydarzenia rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa.

 

“superpozycja” oznacza złożenie dwóch lub więcej rozwiązań także będące rozwiązaniem.