Maison

INFO

Pracownia Superpozycja Architekci została założona w 2011 roku przez Dominikę Trzcińską. Od tego momentu w naszym portfolio stale pojawiają się nowe realizacje, które często były nagradzane i publikowane w Polsce i na świecie.

Projektujemy wnętrza komercyjne, prywatne i budynki. Dokładamy wszelkich starań aby każdy nasz projekt był niekonwencjonalny i wyjątkowy. Bliska współpraca oraz całkowite zrozumienie potrzeb Klienta, są podstawą do osiągnięcia najlepszych rezultatów w projektowaniu i realizacji. Naszym celem jest projektowanie przestrzeni funkcjonalnych i pięknych, dopasowanych do upodobań i stylu życia. Elastyczność oraz przygotowanie zawodowe pozwalają nam na realizację małych mieszkań jak i wielkich przestrzeni publicznych. Najważniejsze dla nas jest zapewnienie nowatorskiego projektu, jak również jego profesjonalną realizację. Zapewniamy sprawdzonych wykonawców oraz służymy pomocą na każdym etapie realizacji projektu.

_____________________________________________________________________

Superpozycja Architekci – architectural design studio – was founded in Katowice in 2011 by architect and interior designer – Dominika Trzcińska. We specialize in building and interior design. Our portfolio includes a variety of impressive, independent projects most of which have already been implemented. We have a detail-focused approach and a comprehensive understanding of our clients’ needs. This approach and knowledge provides us with the unique insight to reach the best design and performance results. Our projects are designed not only to meet their clients’ expectations, but also to be unconventional and unique. We aim to provide a modern design and its professional realization. We provide our support to go through all the problems you may encounter during building or renovation works. We provide assistance on every stage of the project’s execution

Dominika Trzcińska – mgr inż. architekt, dyplom na Wydziale Architektury na Politechnice Śląskiej w Gliwicach, członkini Śląskiej Izby Architektów, juror konkursów, prelegent na 4 Design Days – największego w tej części Europy wydarzenia rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa.

Łukasz Szczygielski  – grafik i projektant. Projektowanie jest dla niego nie tylko pracą, ale również możliwością rozwoju i zadowolenie z wykonywanego zawodu.

„superpozycja” oznacza złożenie dwóch lub więcej rozwiązań także będące rozwiązaniem.